Tizenhét év után igazolt az Atléticótól a Real Madrid

Theo Hernandez 30 millió euróért vált klubbot

Sport
  • 2017.07.05. - 19:03

Theo Hernandez révén a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid 17 év után először igazolt labdarúgót a városi rivális Atléticótól.

 A 19 éves francia játékos spanyol sajtóhírek szerint 30 millió euróért vált klubot. Bátyja, Lucas továbbra is az Atléticót erősíti, és apjuk, Jean-Francois Hernandez is a piros-fehéreknél szerepelt. 

Theo 2008-ban, 11 évesen érkezett Madridba, de egyszer sem szerepelt az első csapatban. Az elmúlt szezont kölcsönben az Alavésnál töltötte, melynek színeiben 32 bajnokin lépett pályára.

Előzőleg az argentin Santiago Solari érkezett a Realhoz az Atléticótól 2000-ben.

Reklám