Tizenhárom év után ismét döntős a magyar női vízilabda-válogatott, amely fölényes, 10-5-ös győzelmet aratott a világbajnoki bronzérmes olasz csapat ellen a belgrádi Európa-bajnokság elődöntőjében. A válogatott az aranyéremért és egyben az olimpiai kvótáért mérkőzhet meg pénteken a hollandokkal.




