Teltházas gálamérkőzésen búcsúzott vasárnap az Eger a háromszoros olimpiai bajnok Biros Pétertől, aki már a vízilabdaklub női csapatának vezetőedzője.

Az utolsó negyedben csak lábbal lehetett hozzáérni a játékszerhez
Teltházas gálamérkőzésen búcsúzott vasárnap az Eger a háromszoros olimpiai bajnok Biros Pétertől, aki már a vízilabdaklub női csapatának vezetőedzője.

