A használatbavételi engedély hiányzik ahhoz, hogy az Újpest FC labdarúgócsapata visszatérhessen a Szusza Ferenc Stadionba, így jelen állás szerint tavaszi hazai mérkőzéseit is Kecskeméten játssza majd. Őze István, az UTE elnöke szerint elsősorban a futballcsapatot működtető Kft. vezetőin múlik, mikor szerepelhet ismét a Megyeri úton az alakulat.




