Szucsánszki Zita és Nagy László 2015 legjobb kézilabdázói

A Veszprém átlövője harmadszor, Zizi másodszor részesült az elismerésben

Sport
  • 2016.01.11. - 19:39

A nőknél Szucsánszki Zita, a férfiaknál Nagy László lett 2015 legjobb kézilabdázója a magyar szövetség (MKSZ) döntése értelmében.

 A Ferencváros játékosa 2011 után másodszor, míg a Veszprém átlövője 2009-et és 2013-at követően harmadszor érdemelte ki az elismerést.

 Az MKSZ hétfői tájékoztatása szerint a strandkézilabdázóknál Bozsó Nóra Leila, illetve Kun Attila bizonyult a legjobbnak a tavalyi esztendőben.

Reklám