A litvánok elleni csütörtöki 4–0-s győzelem után a magyar jégkorong-válogatott pénteken telt ház, nyolcezer néző előtt, szinte gálázva, 7–1-re (2-0, 2-1, 3-0) legyőzte Észtországot a budapesti olimpiai selejtező tornán a Papp László Budapest Sportarénában.

A mieink így továbbra is százszázalékosak. A továbbjutásról döntő Magyarország–Lengyelország mérkőzést vasárnap 18 órakor (tv: M4 Sport) rendezik az arénában.



