A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 800 ezer forintra büntette az Újpest FC-t a Ferencváros otthonában lejátszott szombati bajnoki rangadón történtek miatt.

A lila-fehér klubot szurkolói viselkedése miatt büntette meg az MLSZ
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 800 ezer forintra büntette az Újpest FC-t a Ferencváros otthonában lejátszott szombati bajnoki rangadón történtek miatt.

Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
