Súlyos pénzbírságot kapott az Újpest

A lila-fehér klubot szurkolói viselkedése miatt büntette meg az MLSZ

Sport
  • 2017.10.25. - 14:43

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 800 ezer forintra büntette az Újpest FC-t a Ferencváros otthonában lejátszott szombati bajnoki rangadón történtek miatt.

újpest szurkolók
Reklám