Súlyos büntetést kapott a Dortmund

A Wolfsburg elleni hétvégi bajnokira közel 25 ezerrel kevesebb szurkoló mehet ki, emellett pénzbírsággal is sújtották a csapatot

Sport
  • 2017.02.13. - 15:05

Következő hazai bajnoki mérkőzésén legvérmesebb szurkolóinak támogatása nélkül lép pályára a Borussia Dortmund, miután a klub elfogadta a Német Labdarúgó Szövetség (DFB) büntetését, amelyet a drukkerek többszöri rendbontása miatt szabott ki rá.

Dortmund lead
Reklám