Simona Halep búcsúztatta Sarapovát Pekingben

Tenisz

Sport
  • 2017.10.05. - 00:13

Sima vereséggel búcsúzott Marija Sarapova a pekingi keménypályás tenisztorna női versenyének yolcaddöntőjében.

A 30 éves orosz játékos csak négy gémet nyert a második helyen kiemelt román Simona Halep ellen. A volt világelső Sarapova –  aki április óta versenyez ismét, miután letöltötte 15 hónapos, doppingvétség miatt kapott eltiltását – a jövő héttől így is visszatér a legjobb százba a világranglistán. Megnyerte első mérkőzést Babos Tímea a cseh Andrea Hlaváćkovával párosban, 6:3, 6:4-re győztek a Sloane Stephens, Heather Watson amerikai, brit kettős ellen.

Reklám