Simeone hosszabbított az Atlético Madridnál

Az argentin mester nagy lelkesedéssel várja a folytatást

Sport
  • 2019.02.14. - 17:45

Diego Simeone vezetőedző két évvel, 2022-ig meghosszabbította szerződését az Atlético Madrid labdarúgócsapatánál.

A 48 esztendős argentin tréner 2011 decembere óta irányítja a fővárosi együttest, amellyel ezalatt hét trófeát nyert, közte egy bajnoki címet és két Európa-ligát. Emellett kétszer is a Bajnokok Ligája fináléjáig vezette az Atléticót.

Az együttműködés folytatásáról szóló csütörtöki közleményében a klub idézte a szakembert, aki úgy fogalmazott: nagy lelkesedéssel várja az előtte álló időszakot, amely sok kihívást tartogat számára.

Reklám