Sikeres operáción esett át Nora Mörk, a Győri Audi ETO KC norvég kézilabdázója, akinek a térde hétfő este sérült meg súlyosan.
A győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban a legmodernebb technikával végzett beavatkozás sikeres volt, habár a szalagszakadás mellett kisebb társsérüléseket is feltárt az orvosi stáb. Balogh Péter főorvos elmondta, hogy az elülső keresztszalag komplett szakadása mellett a műtét során fény derült a külső holdasporc kisebb szakadására és a belső combcsont-bütyök kisebb porcsérülésére is. Az orvos úgy fogalmazott, Nora Mörk, aki a dán Nyköbing FH elleni BL-mérkőzésen sérült meg, várhatóan fél év múlva állhat a csapat rendelkezésére.



