A Videoton labdarúgóklub vezetői úgy döntöttek, hogy Rudolf Gergelyt kiteszik az együttes keretéből.

A székesfehérvári klub honlapjának rövid közlése szerint a huszonnyolcszoros válogatott támadóval szerdán közölték, hogy nem látogathatja sem az első, sem a második csapat edzéseit.
A harmincegy éves futballista jövőjéről - amint az a honlapon olvasható - hamarosan döntenek az egyesület elöljárói.
Rudolf Gergelyt tavaly nyáron szerződtette a Videoton, előtte a Győri ETO-nál szerepelt, de játszott korábban Diósgyőrben és Debrecenben is, külföldön pedig az olasz Genoa és Bari, illetve a görög Panathinaikosz színeiben szerepelt.



