Roger Federer és Simona Halep is kiesett a miami keménypályás tornán

Tenisz

Sport
  • 2018.03.26. - 00:22

Mindkét világelső, a svájci Roger Federer, illetve a román Simona Halep is kiesett a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna második, illetve harmadik fordulójában.

A férfiak mezőnyében címvédő Federer a világranglistán 175. helyezett ausztrál Thanasi Kokkinakistól kapott ki 3:6, 6:3, 7:6 (7–4)-ra a második fordulóban. Federer sorozatban tizenhét mérkőzést nyert, azt követően viszont kikapott az argentin Juan Martín del Potrótól az Indian Wells-i torna fináléjában. Legutóbb csaknem négy éve, 2014 áprilisában veszített egymás után két meccset. A nőknél Halepet a lengyel Agnieszka Radwanska búcsúztatta 3:6, 6:2, 6:3-mal, a harmadik fordulóban.
Reklám