Rió: Indulhat a magyar női teniszpáros

Jani Réka szabadkártyát kapott, összesen három teniszezőnk lesz ott az olimpián

Sport
  • 2016.06.30. - 18:03

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság elfogadta a honi Tenisz Szövetség kérését, Jani Réka szabadkártyát kapott, így Babos Tímea oldalán indulhat a riói olimpia páros küzdelmeiben. 

Babos Timi alanyi jogon jutott ki a riói Olimpiára, Németh Roland szabadkártyával utazhat élete első paralimpiájára, ma pedig az is kiderült, hogy a Nemzetközi Tenisz Szövetség és a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elfogadta a Magyar Tenisz Szövetség kérelmét és párosban szabadkártyát biztosít Jani Réka számára is! – olvasható a Magyar Tenisz Szövetség facebook-oldalán. 

Reklám