Régiós sportközpont is lesz az új felcsúti létesítmény

Utánpótlás-nevelés

Sport
  • 2018.10.18. - 00:29

A labdarúgó-utánpótlás-képzés mellett a térség sportjának is központi helyszíne lesz a Puskás Akadémia Sport- és Konferenciaközpont – hangzott el a szerdai sajtóbejáráson. Takács Mihály, a Puskás Akadémia igazgatója elmondta, hogy a Dobrosi Tamás tervei alapján elkészült létesítmény három részre tagolódik: egy labdajátékcsarnokra, egy torna- és edzőteremre, valamint egy konferenciaközpontra.

A felcsúti komplexumot múlt szombaton Orbán Viktor miniszterelnök és Mészáros Lőrinc, a Felcsúti Utánpótlás Neveléséért Alapítvány elnöke adta át. A Puskás Akadémia Sport- és Konferenciaközpont átadóünnepségén a kormányfő első számú nemzeti ügynek nevezte az utánpótlást, és azt mondta: a létesítmény legfontosabb feladata a nevelés. Jelezte: a csarnokot a helyi középiskola tanulói és a Bozsik-programban részt vevő Vál-völgyi gyerekek is használni fogják.
Reklám