Radwanska továbbjutott, viszont megkapta a világelső Kerbert

Sport
  • 2016.10.29. - 03:13

Garbine Muguruza ugyan 3:6, 6:0, 6:1-re legyőzte a már elődöntős orosz Szvetlana Kuznyecovát a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság Fehér-csoportjának zárófordulójában, de a spanyol játékos már nem juthatott a legjobb négy közé.

Radwanska
(Fotó: Reuters/Edgar Su)

A hétmillió dollár összdíjazású viadal szombati elődöntőjében Kuznyecova a szlovák Dominika Cibulkovával, míg a címvédő lengyel Agnieszka Radwanska (képünkön) a német Angelique Kerberrel találkozik. A párosoknál a Martina Hingis, Sania Mirza svájci-indiai, valamint a Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz kettős került az elődöntőbe a Caroline Garcia, Kristina Mladenovic, valamint a Bethanie Mattek-Sands, Lucie Safarová duó mellé.

Reklám