Puskás Ferenc szobrot kapott Melbourne-ben

A szobor az Olimpiai Parkban található

Sport
  • 2017.02.04. - 12:59

Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton.

Az nso.hu beszámolója szerint az alkotást Les Murray, az SBS magyar kommentátorlegendája, Robert Belteky, a szoborállítást kezdeményező üzletember, Bruce Atkinson, Victoria állam parlamenti felsőházának és az ausztrál szenátusnak az elnöke, valamint Németh Zsolt, a magyar országgyűlés külügyi bizottságának elnöke leplezte le.

Az ünnepségen több mint kétszáz érdeklődő vett részt, közöttük Puskás több volt játékosa.

Reklám