Panamáé a bronzérem az Arany Kupán

Legyőzték a házigazdákat

Sport
  • 2015.07.26. - 12:55

A panamai labdarúgó-válogatott a házigazda amerikaiak legyőzésével megszerezte a bronzérmet az Egyesült Államokban zajló Arany Kupán.

spanyol foci 20150508
Reklám