A panamai labdarúgó-válogatott a házigazda amerikaiak legyőzésével megszerezte a bronzérmet az Egyesült Államokban zajló Arany Kupán.

Legyőzték a házigazdákat
A panamai labdarúgó-válogatott a házigazda amerikaiak legyőzésével megszerezte a bronzérmet az Egyesült Államokban zajló Arany Kupán.


Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság