Otthon tartotta a három pontot a DVSC, amely 2-1-re legyőzte az Újpest csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, nyolcadik fordulójában.

Az Újpest szenvedett vereséget
Otthon tartotta a három pontot a DVSC, amely 2-1-re legyőzte az Újpest csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, nyolcadik fordulójában.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája