Orbán Viktor a nemzetközi judo-szövetség elnökével tárgyalt

Magyarország sikerrel pályázhat újabb világszintű sportesemények megrendezésére - fogalmazott a kormányfő

Sport
  • 2017.12.19. - 15:13

A judo magyarországi sportágfejlesztési stratégiájáról és az utánpótlás-nevelés fontosságáról is tárgyalt egymással Orbán Viktor miniszterelnök és Marius Vizer, a Nemzetközi Cselgáncsszövetség (IJF) elnöke kedden délután az Országházban - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.

vizer orbán
Reklám