Nyugdíjba megy a fehérvári hokipápa

A szponzorokkal való kapcsolattartásban továbbra is segíti a klubvezetést Ocskay Gábor

Sport
  • 2017.02.24. - 22:55

Visszavonul Ocskay Gábor, a székesfehérvári jégkorongozók szakosztály-igazgatója, aki negyven éven át játszott meghatározó szerepet a város hokiéletében.

ocskay
Reklám