Nyolcaddöntős Babos Tímea és Andrea Hlavackova kettőse

Három játszmában győzték le a holland-fehérorosz párost

Sport
  • 2017.07.08. - 17:30

Babos Tímea és Andrea Hlavackova kettőse győzött a wimbledoni teniszbajnokság női párosversenyének második fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe.

Babosék egy holland, fehérorosz duóval találkoztak szombaton, s három szettben, 2 óra 8 perc alatt diadalmaskodtak. Már a második játszmában meccslabdához jutottak, de végül szükség volt a harmadik szettre is. 

A legjobb 16 között a Szvetlana Kuznyecova, Kristina Mladenovic orosz, francia kettős vár rájuk. Érdekesség, hogy a tavaly a kazah Jaroszlava Svedova oldalán döntős Babos 2014-ben éppen Mladenoviccsal menetelt a fináléig Wimbledonban, 2015-ben pedig elődöntőt játszhatott a párosuk.

Reklám