A válogatottal Oslóban debütáló Kleinheisler László góljával a magyar válogatott legyőzte Norvégiát az Európa-bajnoki selejtező első mérkőzésén és ezzel nagy lépést tett, hogy 1972 után ismét kvalifikálja magát a kontinenstornára. Idegeben utoljára 1981-ban vertük a norvégokat. A második mérkőzést a Groupama Arénában vasárnap este rendezik.

Első válogatottságon nagyon fontos gólt lőtt Kleinheisler László
A kezdőcsapatok:
Norvégia: Nyland – Elabdellaoui, Hovland, Forren, Högli – Skjelbred, Tettey, Johansen, Berget – Söderlund, Henriksen. Szövetségi kapitány: Per-Mathias Högmo
Magyarország: Király – Fiola, Guzmics, Lang, Kádár – Kleinheisler, Gera, Elek, Dzsudzsák – Németh, Szalai. Szövetségi kapitány: Bernd Storck
Norvég-magyar pótselejtező a továbbjutásértAz újonc Kleinheisler góljával 32 év után vertük Norvégiát Oslóban - A vá...
Szerző: Magyar Hírlap, 2015. november 12.



