Női kézilabda: Kettős vereséggel búcsúzott a BL-től a Ferencváros

Idegenben sem bírtak a zöld-fehérek a Rosztovval

Sport
  • 2018.04.14. - 16:56

A Ferencváros 32-22-re kikapott az orosz Rosztov-Don otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján, így kettős vereséggel, 63-51-es összesítéssel búcsúzott.

rosztovfradi

Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó:
Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria 32-22 (20-12)
A Ferencváros gólszerzői: Jovanovic 5, Kovacsics, Pena 4-4, Lukács 3, Szucsánszki 2, Schatzl, Hornyák, Faluvégi, Márton G. 1-1
Továbbjutott: a Rosztov-Don, kettős győzelemmel, 63-51-es összesítéssel

Reklám