A magyar válogatott továbbjutott a középdöntőbe a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon, mivel pénteken 21-14-re legyőzte a montenegrói csapatot.

Montenegró csapatát győzték le a lányok
A magyar válogatott továbbjutott a középdöntőbe a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon, mivel pénteken 21-14-re legyőzte a montenegrói csapatot.


Zajlanak a háttértárgyalások