Nikolics Nemanja mesterhármassal köszönt el a Legiától

A focista iránt egy amerikai és egy kínai klub is érdeklődik

Sport
  • 2016.12.18. - 21:21

A varsói Legia magyar válogatott labdarúgója, Nikolics Nemanja mesterhármast szerzett a lengyel élvonal vasárnapi játéknapján.

A címvédő fővárosiak a liga honlapjának beszámolója szerint 5-0-ra győztek a Leczna ellen, Nikolics az 5., az 58. és a 76. percben talált be, majd a 79. percben lecserélték.

A 28 éves csatár sajtóértesülések szerint a téli átigazolási időszakban elhagyja a Legiát, így valószínűleg utolsó mérkőzésén lépett pályára az együttesben.    

Nikolicsot az észak-amerikai profiligában (MLS) szereplő Chicago Fire kereste meg, és egy kínai klub is érdeklődött iránta.

Reklám