Nigéria megvédte címét az U17-es labdarúgó-világbajnokságon

A mexikóiakat verő belgáké a bronz

Sport
  • 2015.11.09. - 11:10

Ismét Nigéria csapata nyerte meg a 17 éven aluliak labdarúgó-világbajnokságát, amelyet ezúttal Chilében rendeztek meg.

 A címvédő együttes egy másik afrikai válogatottat, Mali együttesét múlta felül 2-0-ra a Vina Del Mar-i döntőben.

 Története során nyolcadszor játszhatott finálét Nigéria ebben a korosztályban, s ötödször hódította el a vb-címet.  A bronzérmet a belgák szerezték meg, akik a helyosztón a mexikóiakat verték 3-2-re.

Reklám