A rossz világbajnoki szereplés miatt le kéne mondani a Magyar Súlyemelő Szövetség elnökének, Dobos Imrének - vélekedik a kétszeres junior vb-győztes, többszörös magyar bajnok Nagy Ákos.

Nagy Ákos: Le kéne mondani a szövetség elnökének
A rossz világbajnoki szereplés miatt le kéne mondani a Magyar Súlyemelő Szövetség elnökének, Dobos Imrének - vélekedik a kétszeres junior vb-győztes, többszörös magyar bajnok Nagy Ákos.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását