Négygólos szegedi siker a Kiel ellen

A többi magyar csapat vesztett a férdi kézilabda BL nyolcaddöntő első felvonásain

Sport
  • 2016.03.20. - 21:02

A remekül hajrázó MOL-Pick Szeged vasárnap négy góllal győzött a vendég THW Kiel ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

szeged_kiel576
Reklám