A magyar jégkorong-válogatott kikapott a francia csapattól, ezzel a negyedik helyen végzett a stavangeri négyes tornán.

A tornán résztvevő mind a négy válogatott a jövő évi olimpiai selejtezőre és a májusi, oroszországi világbajnokságra készül.
Kikaptak a franciáktól a stavangeri tornán
A magyar jégkorong-válogatott kikapott a francia csapattól, ezzel a negyedik helyen végzett a stavangeri négyes tornán.

A tornán résztvevő mind a négy válogatott a jövő évi olimpiai selejtezőre és a májusi, oroszországi világbajnokságra készül.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
