Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte azt a 13 játékost, aki rész vehet a budapesti világbajnokságon.
Vízilabda
Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte azt a 13 játékost, aki rész vehet a budapesti világbajnokságon.
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
