Nagy Ádám szezonja idő előtt véget ért

A magyar középpályás a Bologna szerdai edzésén szenvedett combsérülést

Sport
  • 2017.04.13. - 15:45

Sérülés miatt véget ért az idény Nagy Ádám, az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna FC magyar válogatott játékosa számára.

Klubja honlapjának csütörtöki beszámolója szerint a 21 éves középpályás négyfejű combizma sérült meg a szerdai edzésen. Mivel felépülésének becsült ideje 45 nap, a Serie A utolsó fordulójára pedig május 28-án kerül sor, a mostani idényben már nem játszhat.

A magyar válogatott legközelebb 53 nap múlva, június 5-én lép pályára, amikor Oroszországot fogadja barátságos meccsen.

Reklám