A világelső spanyol Rafael Nadal 16. Grand Slam-bajnoki címét szerezte meg az amerikai nyílt teniszbajnokságon, miután a vasárnap éjszakai fináléban három játszmában legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont.

A spanyol klasszis Andersont múlta felül a fináléban
A világelső spanyol Rafael Nadal 16. Grand Slam-bajnoki címét szerezte meg az amerikai nyílt teniszbajnokságon, miután a vasárnap éjszakai fináléban három játszmában legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
