Olasz futballszurkolókat fényképeztek le az izraeli-olasz foci vb-selejtező lelátóján, amint náci karjelzéssel tisztelegnek és köpködnek az izraeli táborra.

Az izraeli labdarúgó szövetség közleményt adott ki a mérkőzés után, amelyben "undorítónak, ellenszenvesnek" nevezte az ellenfél szurkolóinak viselkedését. Továbbá elküldte a mérkőzés során elkészült felvételeket, és hangsúlyozta: "tisztában vannak vele, hogy a rendzavarók csak kisebbséget képviselnek, és szeretnének továbbra a jó viszonyt áponi az olasz szövetséggel".
Carlo Tavecchio, az Olasz Labdarúgó Szövetség elnöke válaszolt az állításokra, és ígérte, hogy eljárást indít az ügyben, illetve felfedi a kérdéses személyek kilétét.
A mérkőzést Olaszország nyerte 3-1-re, a visszavágót 2017 szeptember 7.-én játszák.
Forrás: Independent



