Erwin Koemant, a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szakvezetőjét nevezték ki az ománi nemzeti csapat szövetségi kapitányának.
A holland szakember honfitársát, Pim Verbeeket váltja a kispadon, aki személyes okokra hivatkozva mondott le a januári Ázsia Kupa után.
Helyi sajtóhírek szerint Koeman két évre szóló szerződést írt alá, s feladata az lesz, hogy kijutassa a válogatottat a 2022-es világbajnokságra.




