David Moyest nevezték ki a West Ham United labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé. A posztról hétfőn menesztették a horvát Slaven Bilicet.

Moyes az előző szezonban a Sunderland vezetőedzője volt, de lemondott, miután a gárda kiesett a másodosztályba. Az Everton korábbi menedzserének ázsiója sokat esett azután, hogy 2013-14-ben nem tudott eredményes lenni Alex Ferguson utódjaként a Manchester Unitednél, majd a spanyol élvonalban, a Real Sociedadnál sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.



