„Motorkeringő” a Forma-1-ben

A McLaren Renault-ra, a Torro Rosso Hondára vált jövőre

Sport
  • 2017.09.15. - 14:52

A következő évtől a McLaren már nem a Honda, hanem a Renault motorját használja, a japán gyár pedig az eddig a francia erőforrással szereplő Torro Rossót látja el.

mclaren
Reklám