Mindenkit büntetnek a Király Kupában

Fizet a Barca, a Bilbaó és a szövetség is

Sport
  • 2015.07.28. - 11:25

A spanyol Király Kupa két döntősét, a Barcelonát és az Athletic Bilbaót, valamint a Spanyol Labdarúgó Szövetséget is megbünteti az erőszak elleni állami hivatal.

szurkolók lead
Reklám