Rohammentőt kellett hívni Nyilasi Tiborhoz még pár héttel ezelőtt, miután rosszul lett az utcán - írta a Bors. A Ferencváros egykori klasszisa elmondása szerint túl sok csokoládéostyától lett rosszul Az eset után négy napot töltött kórházban.
A hetvenszeres válogatott Nyilasi Tibor a SportTv-ből tartott hazafelé, amikor a lakásától nem messze rosszul lett. A Borsnak a focilegenda azt mesélte, hogy nagyon szereti a csokit, most egy csokis ostyaszelet ártott meg neki: egy tucatot evett meg belőle egyszerre. Szédült, émelygett, mentőt kellett hívni. Négy napig tartották bent a kórházban, ahol kiderült, hogy nincsen komolyabb baj.



