Megkezdődött a Sóstói Stadion lelátójának bontása

A bontott elemek többségét újrahasznosítják

Sport
  • 2016.01.06. - 11:00

 Megkezdődött a székesfehérvári Sóstói Stadion lelátójának bontása, a létesítmény elemeinek többségét a város és Fejér megye több stadionjában, illetve határon túli településeken hasznosítják újra. Az építkezés májusban kezdődhet és várhatóan 2017 nyarára készül el az új stadion.  A Videoton tavaszi meccseit Felcsúton játsza. 

videoton bontás
A tervek szerint ebben az időszakban a Videoton FC a bajnoki találkozóit Felcsúton, a Pancho Arénában vívja, az edzések azonban továbbra is Székesfehérváron lesznek.
Reklám