Megkezdődött a székesfehérvári Sóstói Stadion lelátójának bontása, a létesítmény elemeinek többségét a város és Fejér megye több stadionjában, illetve határon túli településeken hasznosítják újra. Az építkezés májusban kezdődhet és várhatóan 2017 nyarára készül el az új stadion. A Videoton tavaszi meccseit Felcsúton játsza.




