Hatvanegy éves korában elhunyt Ray Wilkins, az angol labdarúgó-válogatott korábbi csapatkapitánya. Szombaton szállították a londoni Szent György Kórházba szívroham miatt, ahol az orvosok mesterséges kómába helyezték, majd szerdán közölték, hogy Wilkins szervezete feladta a küzdelmet.
A Hírességek Csarnokába beválasztott futballista a Chelsea-t, a Manchester Unitedot, a QPR-t, valamint a PSG-t és a Milant is erősítette. Az 1976 és 1986 közötti időszakban 84-szer szerepelt a válogatottban, és három gólt szerzett. Visszavonulása után a QPR és a Fulham alkalmazta vezetőedzőként.