Márton Anita egyéni csúcsot döntött diszkoszvetésben

60,94 méterre dobta a diszkoszt

Sport
  • 2016.09.04. - 19:28

A súlylökésben olimpiai bronzérmes Márton Anita egyéni csúcsot ért el diszkoszvetésben a budapesti Lantos Mihály Sportközpontban rendezett 3. Atlétikai Magyar Szuper Liga döntő vasárnapi versenynapján.

A magyar szövetség (MASZ) honlapja szerint a békéscsabai atléta - aki főszámában, súlylökésben is első lett - 60,94 méterre dobta a diszkoszt, ezzel döntötte meg egyéni rekordját.

A Gyulai István Memorial és az országos bajnokság után a harmadik legfontosabb magyarországi verseny a Szuper Liga döntő, amelyen minden számban a legjobb nyolc atléta állhatott rajthoz. 

Reklám