Jó formában van az idény végén az orosz Szvetlana Kuznyecova, aki a múlt heti moszkvai torna megnyerése után a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon is jól szerepel.
A Vörös csoportban a világranglista-vezető német Angelique Kerber két győzelemmel vezet a a román Simona Halep és az amerikai Madison Keys és a szlovák Dominika Cibulková előtt. A hétmillió dollár összdíjazású tornán a két csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe.
Női párosban Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán ma mérkőzik.



