Märcz Tamás, a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya csalódott volt a szerdai, olaszoktól elszenvedett 12–5-ös vereség után a Barcelonában zajló Európa-bajnokságon.
Vízilabda-Európa-bajnokság
Märcz Tamás, a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya csalódott volt a szerdai, olaszoktól elszenvedett 12–5-ös vereség után a Barcelonában zajló Európa-bajnokságon.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás