Magyar arany kajakban, ezüst kenuban

Korábban Rendessy Eszter győzött női kajakban ugyanebben a versenyszámban

Sport
  • 2018.10.13. - 22:29

Aranyérmet nyert a kajakosok gyorsasági versenyében Kiss Ádám a nyári ifjúsági olimpián, Buenos Airesben.

Hozzá hasonlóan döntőbe jutott a kenus Gönczöl Laura is, de míg Kiss - a játékok honlapja szerint - bő egy másodperccel legyőzte belga ellenfelét, női kenuban a magyar versenyző alulmaradt üzbég riválisával szemben.

Egy nappal korábban Rendessy Eszter győzött női kajakban ugyanebben a versenyszámban.

Reklám