Az immár harmadosztályú Győrt a kisalföldiek otthonában verte 0-2-re a Budapest Honvéd a Magyar Kupa első fordulójában.
A győri együttes tavaly még az élvonalban szerepelt, ám licencproblémák miatt kizárták, és végül a harmadosztályba került.
A Szombathelyi Haladás 3-1-re nyert a megyei első osztályban szereplő Nyúl SC ellen.
A Vasas tizenkettő, az Újpest tizennégy gólt szerezve jutott tovább az első fordulóból. Az angyalföldiek a Hidasnémeti, a lila-fehérek pedig a Vértessomló otthonában arattak fölényes győzelmet.



