Lengyelország legyőzte a világbajnokot

Kézilabda

Sport
  • 2016.01.21. - 03:19

A hazai nézők nagy örömére Lengyelország 31–25-re legyőzte a világbajnok és címvédő Franciaországot Krakkóban, s így az A csoportból veretlenül jutott a a középdöntőbe.

Meglepetésre Szerbia két vereség után döntetlent játszott a macedón együttessel, ezért utolsó lett a csoportjában, s nem került a tizenkettő közé. Szintén meglepetés, hogy a B csoportban Izland csak a negyedik helyen végzett, a horvát, a norvég és a fehérorosz válogatott jutott a középdöntőbe. A D csoport záró fordulójában Montenegró 28-21-es vereséget szenvedett Oroszországtól. A magyar–dán mérkőzés lapzártánk után fejeződött be, az eredményről a Magyarhírlap.hu honlapon számolunk be.
Reklám