A divízió I/A világbajnokságra készülő magyar férfi jégkorong-válogatott az utolsó harmadban fordított és nyert 2-1-re Japán ellen a dél-koreai Kojangban zajló négycsapatos torna első mérkőzésén.
A magyar szövetség Facebook-oldala szerint az elsősorban fiatalokból álló együttes az első 20 percben került hátrányba, majd a gól nélküli középső szakaszt követően a záró harmadban Terbócs István és Nagy Krisztián volt eredményes.
A magyar csapat pénteken a házigazdák együttesével, majd szombaton az A csoportos dán gárdával csap össze.
EIHC-torna, Kojang:
Magyarország-Japán 2-1 (0-1, 0-0, 2-0)
A mérkőzés összefoglalója:



