Jó és rossz hírekkel érkezett haza Ádámfi Attila, a Nemzetközi Súlyemelő-szövetség (IWF) főigazgatója Rio de Janeiróból, ahol ötvenhét nap múlva kezdődik az olimpia.
Olimpia
Jó és rossz hírekkel érkezett haza Ádámfi Attila, a Nemzetközi Súlyemelő-szövetség (IWF) főigazgatója Rio de Janeiróból, ahol ötvenhét nap múlva kezdődik az olimpia.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
