Az MTK honlapján jelentette be: szerződést bontott László Csabával, akinek helyét az eddigi pályaedző, Teodoru Vaszilisz vesz át.
A csapat az oldalán köszönte meg az edző munkáját és megerősítette, hogy a mai naptól Teodoru Vasziliszt bízta meg a csapat irányításával. A korábbi pályaedző megbizatása a jelenlegi szezon végéig szól.



